24.03.20

 

Tulenevalt kehtestatud eriolukorrast ja koroonaviiruse kiirest levikust on Kastre valla spordihooned alates 14. märtsist suletud!

 

Järgime Terviseameti soovitusi ja hindame vajadusel olukorda igapäevaselt.

Parim, mis me enda kaitsmiseks praegu teha saame, on mõõdukas liikumine värskes õhus. Seetõttu oleme kasutajatele tavapärasest varem avanud Sillaotsa kunstmuru tennisväljaku (kastre.ee/tennisevaljak).

Vabas õhus asuvatele spordirajatistele ei ole keeldu rakendatud ning need on sarnaselt tervise- ja looduslike õpperadadega lubatud. Sellegipoolest on oluline kinni pidada Terviseameti soovitustest ja vältida igasuguseid kogunemisi!

Haigussümptomite ilmnemisel või pärast saabumist välismaistest riskipiirkondadest palume välispordiväljakutel 14 päeva vältel mitte viibida. Juhul kui teil peaks esinema haigussümptomite ilmnemist nagu köha, palavik ja hingamisraskused palun võtke viivitamatult ühendust oma perearstiga või küsige nõu perearsti nõuandeliinilt 1220.

 

Kui tekib vajadus rakendada rangemaid meetmeid, anname sellest teada esimesel võimalusel. Hoidke enda ja oma lähedaste tervist!