Sillaotsa Spordihoone
Registrikood 75033721 
Aadress: 62119 Tartumaa, Kastre vald, Päkste küla, Sillaotsa.
tel: 56690174
e-post: riina.vals@kastre.ee
Juhataja: Riina Vals

 

Tulenevalt kehtestatud eriolukorrast ja koroonaviiruse kiirest levikust on Kastre valla spordihooned alates 14. märtsist suletud! 

 

Järgime Terviseameti soovitusi ja hindame vajadusel olukorda igapäevaselt.

Parim, mis me enda kaitsmiseks praegu teha saame, on mõõdukas liikumine värskes õhus. Seetõttu oleme kasutajatele tavapärasest varem avanud Sillaotsa kunstmuru tennisväljaku (väljaku broneerimisjuhend on lehekülje lõpus).

Vabas õhus asuvatele spordirajatistele ei ole keeldu rakendatud ning need on sarnaselt tervise- ja looduslike õpperadadega lubatud. Sellegipoolest on oluline kinni pidada Terviseameti soovitustest ja vältida igasuguseid kogunemisi!

Haigussümptomite ilmnemisel või pärast saabumist välismaistest riskipiirkondadest palume välispordiväljakutel 14 päeva vältel mitte viibida. Juhul kui teil peaks esinema haigussümptomite ilmnemist nagu köha, palavik ja hingamisraskused palun võtke viivitamatult ühendust oma perearstiga või küsige nõu telefonil 1247.

Kui tekib vajadus rakendada rangemaid meetmeid, anname sellest teada esimesel võimalusel. Hoidke enda ja oma lähedaste tervist!

 

Parkimiskorraldus Sillaotsa spordihoone kasutajatele!

Sillaotsa Spordihoone ja teiste spordirajatiste külastajate sõiduautode parkimine toimub ainult Sillaotsa Spordihoone ja Sillaotsa Kooli parklas. Palume mitte parkida tenniseväljaku ümbruse teepervele ja kooli staadionile viivale jalakäijate kõnniteele.

 

PALLIMÄNGUSAAL

 

Pallisaalis saab mängida korvpalli, võrkpalli ja sulgpalli. 

 

JÕUSAAL

 

  • Sõudeergomeeter ja spinning
  • Erineva raskusega kummilindid
  • Kerelihase pingid
  • Kükiraam ja Smith masin
 

KUNSTMURUKATTEGA TENNISEVÄLJAK

 

Tenniseväljaku broneerimine

Selleks, et vältida mitmetunnist elavas järjekorras ootamist Sillaotsa tenniseväljaku serval oleme avanud broneerimissüsteemi. Aja ette broneerinud kasutajal on väljaku kasutamisel eelisõigus. Kokku on lubatud ühel nädalal ühe kasutaja kohta ette broneerida kuni kaks korda sh mitte pikema platsikasutuse ajaga kui kaks tundi. Aeg tuleb broneerida vähemalt kaks tundi ette. Väljak kuivab kiiresti, pärast vihma on kasutusvalmis mõne tunni jooksul. 


Kuidas kalendrit täita ja aega broneerida?

1. Peab taotlema kalendritäitmisõiguse. Selleks palume saata oma google konto aadress meile riina.vals@kastre.ee
2. Peale õiguste saamist on võimalik täita kalendrit vajutades + nupule google calendar.
3. Peate sisse logima oma google'i kontoga.
4. Täitke kalendris soovitud ajavahemik, kuna soovite tenniseväljakut kasutada.
5. Naudi mängu ja arvesta ka teistega.
6. Kontrollige, et Teie sisestatud aeg ilmus kalendrisse, mis asub siin all. Juhul, kui sisestasite aja kogemata isiklikku kalendrisse, siis see ei ole nähtav teistele kasutajatele.

Kastre Vallavalitsus