5.03.20

Kastre Vallavalitsus otsib täistöökoormusega tegevusjuhendajat. Töötaja ametikoha peamiseks eesmärgiks on tegevusjuhendajana tagada päevasel ajal psüühilise erivajadusega isikutele turvaline keskkond, võimetekohane loov tegevus ja toimetulekut toetavad tegevused. Töö toimub graafikujärgselt. Päevahoiuteenust osutatakse tööpäevadel hommikust õhtuni (kl 7.30-18.30).

Päevahoiuteenus sisaldab isikute juhendamist ja abistamist igapäevaeluks vajalike toimingute ning hooldusprotseduuride sooritamisel, toitlustamist, abistamist söömisel, puhkamisvõimalust, aktiviseerivatesse tegevustesse kaasamist, huvitegevuste toetamist ja juhendamist, ohutuse ja järelevalve kindlustamist klientidele ja teisi toimetulekut toetavaid tegevusi.

 

Nõuded kandidaadile:

  • vähemalt üldkeskharidus
  • B-kategooria juhiluba
  • hea suhtlemisoskus, organiseerimise ja koostöö tegemise võime, hea pingetaluvus ja empaatiavõime

 

Kasuks tuleb:

·         erialane väljaõpe, töökogemus sotsiaal- või tervishoiu valdkonnas, vene keele oskus, isikliku sõiduauto kasutamise võimalus

 

Omalt poolt pakume:

·         Huvitavat ja mitmekesist tööd, meeldivat töökeskkonda, erialaseid täiendkoolitusi, konkurentsivõimelist töötasu

 

Töökoha asukoht: Poka Sotsiaalteenuste Keskus  Poka tee 39, Poka küla, Kastre vald, Tartumaa

Tööle asumise aeg: 06.04.2020

 

Kandideerimise info: sooviavaldus, elulookirjeldus (CV) ning haridust tõendavate dokumentide koopiad saata hiljemalt 17.03.2020 e-posti aadressile delia.bergmann@kastre.ee.

Täiendav info: projektijuht Delia Bergmann, telefon  53306993, e-post: delia.bergmann@kastre.ee
Toimetaja: MART KEERUTAJA