20.05.24

Kunstmurukattega valgustatud tenniseväljak

 

 

 

Tenniseväljaku meelespea!

Selleks, et vältida mitmetunnist elavas järjekorras ootamist Sillaotsa tenniseväljaku serval oleme avanud broneerimissüsteemi. Aja ette broneerinud kasutajal on väljaku kasutamisel eelisõigus.

  • Aeg tuleb broneerida vähemalt kaks tundi ette.
  • Kokku on lubatud ühel nädalal ühe kasutaja kohta ette broneerida kuni kaks korda sh mitte pikema platsikasutuse ajaga kui kaks tundi. 
  • Kui oled aja broneerinud ja mängima minna ikkagi ei saa, siis palun tühista oma broneering. Sellega annad võimaluse tennisemänguks ka teistele huvilistele.
  • Väljak kuivab kiiresti, pärast vihma on kasutusvalmis mõne tunni jooksul. 
  • NB! Perioodil september - juuni on Sillaotsa Koolil eelisõigus koolipäevadel kasutada hommikupoolsel ajal (max kuni 15.00) tenniseväljakut kehalise kasvatuse tundide läbiviimiseks.  

 

Sillaotsa Spordihoone ja teiste spordirajatiste külastajate sõiduautode parkimine toimub ainult Sillaotsa Spordihoone ja Sillaotsa Kooli parklas. Palume mitte parkida tenniseväljaku ümbruse teepervele ja kooli staadionile viivale jalakäijate kõnniteele.

 

 

Kuidas kalendrit täita ja aega broneerida?

1. Peab taotlema kalendritäitmisõiguse. Selleks palume saata oma google konto aadress meile riina.vals@kastre.ee
2. Peale õiguste saamist on võimalik täita kalendrit vajutades + nupule google calendar.
3. Peate sisse logima oma google'i kontoga.
4. Täitke kalendris soovitud ajavahemik, kuna soovite tenniseväljakut kasutada.
5. Naudi mängu ja arvesta ka teistega.

6. Kontrollige, et Teie sisestatud aeg ilmus kalendrisse, mis asub siin all. Juhul, kui sisestasite aja kogemata isiklikku kalendrisse, siis see ei ole nähtav teistele kasutajatele.

Kastre Vallavalitsus