Jüriöö seiklusorienteerumine

20.04.23
 
 
Lisainfo üritusele tulijatele: 
 

Kõigi eelregistreerunute vahel läheb loosi üks lahe mäng, mida saab aias perega koos mängida. Loosis osalevad kõik, kes on end kirja pannud hiljemalt 21. aprill kell 23.59.

  • Tillud orienteeruma! Kõiki eelregistreerunud tillusid ootab finišis vahva medal! 
  • Lisa- ja jooksvat informatsiooni leiab sündmuse Facebooki leheküljelt: JÜRIÖÖ ORIENTEERUMINE VÕNNUS - 3 SEIKLUSLIKKU RADA
  • Naiskodukaitse küpsetab kohapeal maitsvaid pannkooke. Õige magusalt maitsevad koogid kindlasti kui aitame vähendada prügi tekkimist ja kasutame üritusel ühekordsete nõude asemel kodust kaasa võetud korduvkasutatavaid.
  • Väike palve üritusele tulijatele! Naiskodukaitse küpsetab kohapeal maitsvaid pannkooke. Õige magusalt maitsevad koogid kindlasti kui aitame vähendada prügi tekkimist ja kasutame üritusel ühekordsete nõude asemel kodust kaasa võetud korduvkasutatavaid.
 

Tule Jüriööl seiklusorienteeruma! 

Kastre valla tervisespordi sarja II etapp toimub Võnnu Keskkooli staadionil. Koos Sportliku Neliku korraldustiimiga kutsume 22. aprilli õhtupoolikul kõiki seikluslikule Jüriöö orienteerumisele. 

Jüriöö ülestõusu tähistamine Kastre vallas on traditsiooniline sündmus, kus tegevust jätkub kogu perele. Sel aastal saame kokku Võnnus. Laupäevase kevadõhtu sisustab väikelaste orienteerumine Võnnu Keskkooli ümbruses, noorte ja perede orienteerumine Võnnu lähistel ning täiskasvanute orienteerumine, mis algab pimeduse saabudes ja kulgeb pikemal distantsil Võnnu alevikus. Seiklusorienteerumise raja koostab MTÜ Seiklushunt. 

Sel üritusel on traditsiooniks saanud pannkoogid moosiga, mida pakuvad Naiskodukaitse Lõuna-Tartumaa jaoskonna naised. Koos tähistatakse ka veteranide päeva. Kohapeal tutvustavad Naiskodukaitsjad tänavust „Anname Au!" kampaaniat ning veteranide toetuseks saab osta (sularahas) sinililli. Kandes sinilillemärki, toetad ja tunnustad Kaitseväe ja Kaitseliidu veterane ning nende lähedasi.

 

Ajakava:

18.00  Lõkke süütamine. Osalejate registreerimine.

18.15 Meisterdamise töötuba

18.30 Tillu orienteerumise start

19.00-21.00 Pannkoogimeistrid küpsetavad pannkooke ja kostitavad orienteerujaid

19.15 Orienteerumiskaardi tutvustamine ja kasutamise juhendamine

19.30-20.00  Noorte ja perede orienteerumise start

20.30-21.00  Öö orienteerumise start

22.30 Autasustamine

 

 

 

Üritust korraldab Kastre vald koostöös Võnnu Spordiklubi, Võnnu Kultuurimaja, Võnnu Noortekeskuse, Päästeameti, Naiskodukaitse Lõuna-Tartumaa jaoskonna ja MTÜ Seiklushunt abiga.

Auhinnalaua katavad Nõo Lihatööstus, Grüne Fee ja TÜ Mäksa Seeme.

 
Ootame kõiki osalema!