« Tagasi

ÜLESKUTSE PAADIMEHED, -NAISED OSALEMA PEIPSI TOIDU TÄNAVAL

ÜLESKUTSE PAADIMEHED, -NAISED OSALEMA PEIPSI TOIDU TÄNAVAL

 

24.-25.august toimub teine „Peipsi Toidu Tänav 175 km". See on pop-up restoranide festival, mis kulgeb Vasknarvast Setomaale Saaboldani mööda Peipsi äärt maad mööda ja Peipsil ning Emajõel. Eelmise aasta festivali külastatus oli 20 000 inimest kokku 50 pop-up koha kohta. Eelmise aasta festivali video:

 

https://www.facebook.com/Peipsitoidutanav175/videos/540062096450990/

 

Kutsume osalema oma paatidega järgmiselt:

1. Võimalus teha oma paadil või kodukohas Peipsi kandis pop-up restorani ning osaleda restoranina. Menüü ei pea olema keerukas, pigem nutikas ja kohalik. Osalemistasu ei ole, tuleb enne vaid registreeruda. Võib pakkuda veeturismiga seoses lisateenuseid.

 

2. Võimalus pakkuda paadisõidu teenust või paadirendi teenust näiteks pop-up kohast A, kohani B või kaugemale k.a. Tartust Peipsini, Peipsi järvel või Emajõe äärsetes pop-up kohtades enda loodud hinnakirja alusel.

 

3. Tulla ise koos kaaslastega paatidega külastama Peipsi Toidu Tänavat 24.-25.august. Kõikide eelpool toodud variantidele lisaks ootame teiepoolseid mõtteid, pakkumisi. Kõik selleks, et muuta Emajõgi, Peipsi ja veeliiklus nähtavamaks, kasutatavamaks ning anda külastajatele võimalus kasutada veeteed. Paketiga kaasneb osalemine meie reklaamklipis kokkulepitud ajal vahemikus 5.-17.juuni, kajastamised sotsiaalmeedias ning võimaluse korral pikem artikkel ning eelinfo trükimeedias; festivali ajal tele- ja meediakajastus.

 

Üleskutset organiseerib ja lisainfot saab: Peipsimaa Kogukonnaköök MTÜ E-mail: maitseelamuse.koda@gmail.com Triinu: 53 46 0078 Tauno: 53 93 4648 Facebook: www.facebook.com/Peipsitoidutanav175/ ja www.facebook.com/peipsimaamaitsed