« Tagasi

Kastre valla uus vallavanem on Annika Pajumaa-Murov

Kastre vallavolikogu valis neljapäeval, 18. mail Võnnu kultuurimajas toimunud vallavolikogu istungil uueks vallavanemaks Annika Pajumaa-Murovi.

Kastre uus vallavanem Annika Pajumaa-Murov. Foto: Erakogu

 

Kastre vallas pea kümme aastat vallasekretäri ametit pidanud Annika Pajumaa-Murov valiti vallavanemaks volikogu 15 poolthäälega. Annika Pajumaa-Murov on Kastre teine vallavanem. Seni on valda juhtinud Priit Lomp. Aprilli keskpaigas teatas Lomp, et lahkub Kastre vallavanema ametist, kuna asub täitma Riigikogu liikme kohustusi. Priit Lomp jätkab tegevust Kastre vallavolikogu liikmena.

2007. aastast Kastre vallas püsivalt elanud Annika Pajumaa-Murov on vallavalitsuse ametnikuna aktiivselt valla arengusse panustanud alates 2014. aastast. Tal on kõrgharidus õigusteaduses, varasemad juhtimiskogemused ettevõtluses ja pikk vallakantselei juhtimiskogemus.

„Kastre valla jätkusuutlikkus ja stabiilne areng on fundamentaalsed eeldused selleks, et tagada meie kogukonna heaolu. See hõlmab kõiki olulisi valdkondi, nagu haridus, tervishoid, infrastruktuur, keskkond, majandus ja sotsiaalne heaolu. Kõik need aspektid on omavahel seotud ja nõuavad terviklikku lähenemist. Näen oma rolli vallavanemana just meie kogukonna heaolu ja tuleviku kindlustamisel ning olen kindlalt pühendunud selle eesmärgi saavutamisele," sõnas Annika Pajumaa-Murov.

Vallasekretäri tööd Kastre vallas jätkab kohusetäitjana valla jurist-menetlusspetsialist Natalja Sisas.

 

Lisainfo:

Birgit Pettai

kommunikatsioonispetsialist

Kastre Vallavalitsus

522 9351

birgit.pettai@kastre.ee