« Tagasi

Ootame hinnapakkumisi eterniidijäätmete kogumiseks Kastre vallas

Hinnapakkumine eterniidi kogumiseks Kastre vallas

Kastre Vallavalitsus on taotlemas SA-lt Keskkonninvesteeringute Keskus (KIK) toetust eterniidi kogumiseks Kastre vallas. Kogumine leiaks aset alles peale KIKi poolt toetuse võimalikkuse teadasaamist ning vajalike menetlusdokumentide läbiviimist, kuid eeldatavasti 2022. aasta kevad perioodil.

Eterniidijäätmete kogumine toimub eelnevalt registreeritud koguste alusel ja kolmes kogumispunktis, milleks on Roiu alevik, Melliste küla ning Võnnu alevik. Hinnapakkumiste küsimise ajaks on teada, et Kastre valla elanikud soovivad ära anda 230 tonni 6-9 lainelist eterniitplaati (mõõtudega 1200x700, 1750x1130, 1875x1120) ja orienteeruvalt 3 tonni katkiseid ja purunenud eterniiditükke. Kuid võib arvestada ka asjaoluga, et transportimise käigus võib purunemist rohkem ette tulla.

Eterniidi kogumine peaks toimuma nädalavahetuse päeval ning ühes kogumispunktis peaks transport ootama vähemalt 4 tundi, et elanikud saaksid eterniidijäätmed kogumispunktidesse tuua ja kogumiskonteinerisse ümber laadida. Registreerimislehtede info põhjal on mõned elanikud teada andnud ka big-bag kottides olevast eterniidist.

Ootame hinnapakkumisi esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 29.09.2021, et saaksime 30.09.2021 kuupäevaks ära esitada KIK toetusvooru taotluse.

NB! Teenuse pakkujal peab olema tegevusluba asbesti sisaldavate jäätmete kogumiseks ja käitlemiseks.

 

Karen Katri Voll

keskkonnaspetsialist

 

5341 4205

karenkatri.voll@kastre.ee