« Tagasi

Mellistes avatakse lasteaia valverühm

Alates 23.03.2020 avatakse üks valverühm Melliste Algkool-Lasteaias hetkel kogu Kastre piirkonna jaoks. Valverühm on mõeldud eelkõige nende vanemate lastele, kes töötavad meditsiinis, päästeteenistuse, politseis, aga ka toidupoes, apteegis või transportteenustes.

Selleks, et valverühma tööd oleks võimalik paremini organiseerida, on vajalik registreedida kohasoov EELMISE TÖÖPÄEVA ÕHTUKS HILJEMALT KELL 16.00 (esmaspäevased kohasoovid reedel). Registreerimise link tuleb lapsevanematele lasteaia sidevahendite kaudu (ELIIS, email, list).

Igal hommikul vaatab Melliste medtöötaja sissetulevad lapsed üle ning hindab nende tervislikku seisundit. HAIGEID LAPSI VASTU EI VÕETA! Igasuguste haigussümptomite suhtes on eriolukorda arvestades hetkel nulltolerants. Samuti ei võeta vastu neid lapsi, kes on sellel nädalal olnud haiged. Arvestage palun sellega, et ka nohu puhul 10-14 päeva aeda ei saa. Meetmed on võetud kasutusele ainult selleks, et meid kõiki hoida ja kaitsta viiruse leviku eest.


Laps antakse üle õues. Palun ette helistada numbril 56273361 (Mürakarude rühm), kui toote hommikul lapse ning kui tulete järgi.


Valverühm on avatud tööpäevadel kell 07.00-19.00.


Info: Katrin Nurm
Haridusspetsialist
Kastre Vallavalitsus
Tel 53 04 3073
katrin.nurm@kastre.ee