« Tagasi

Jaanuaris alustab vanemlusprogramm Imelised aastad

"Imelised aastad" on 4-kuuline programm lapsevanematele, kes vajavad tuge ja soovivad õppida, kuidas laste kasvatamisega paremini toime tulla.

Koolitusprogrammi "Imelised aastad" eesmärgiks on aidata vanematel ennetada laste käitumis- ja arenguprobleeme ning omandada vajalikke vanemlikke oskusi.

Programmist on oodatud osa võtma 2-8-aastaste laste vanemad,

  • kes soovivad saada vastuseid lapse kasvatamisel tekkinud küsimustele ja õppida, kuidas lapsega paremini toime tulla;
  • kelle lastel on esmased käitumisprobleemid, nt kohatine agressiivne käitumine, hüperaktiivsuse ilmingud, hajutatud tähelepanuvõime, valetamine, sõnakuulmatus jne.

 

Ühest perest oodatakse koolitusel osalema kahte täiskasvanut. Oodatud on nii lapsevanemad kui ka vanavanemad ja teised last kasvatavad täiskasvanud. Koolitus toimub väikeses grupis, kuni 14 inimest.

Koolitus algab 23. jaanuaril ning kestab kokku 16 nädalat. Koolitus toimub kord nädalas neljapäeva õhtuti orienteeruvalt kell 17.00 kuni 19.30 (täpne kellaaeg selgub vastavalt grupi soovidele) Roiu alevikus asuvas Sillaotsa Kooli lasteaias. Kohapeale on organiseeritud lastehoid ja pakutakse ka kerget einet. Koolitusprogrammi viivad läbi vastava väljaõppe saanud grupijuhid Julia Laanemets ja Anti Einpaul.

Hea lapsevanem!

Kui Sa tunned, et ülalpool kirjeldatu pakkus Sulle huvi ning Sa oled valmis panustama enda ja oma lapse kooskasvamisse, siis võta koolitusele registreerumiseks või lisainfo saamiseks ühendust valla lastekaitsespetsialist Triinu Limbakuga telefonil 58839722, triinu.limbak@kastre.ee. Registreeruda saab kuni 6. jaanuarini või vabade kohtade täitumiseni.

Koolitusele registreerumisel andke kindlasti teada, mitu last ja mis vanuses koolituse ajal lapsehoidu vajavad. Hoidu võtame lapsi alates 2. eluaastast.

Koolitus on osalejale tasuta.

Koolituse läbiviimist toetab Tervise Arengu Instituut ja Kastre Vallavalitsus.