« Tagasi

Eesti Töötukassa ja GoBus ootavad huvilisi bussijuhi elukutset tutvustavale infopäevale

Töötukassa Tartumaa osakond ja bussiettevõte AS GoBus korraldavad 2. septembril infopäeva, kus tutvustatakse bussijuhi põnevat elukutset ja bussijuhiks õppimise võimalusi. Töötukassa Kvartali büroos (Riia 2, IV korrus) toimuv üritus kestab kell 14-15, misjärel saavad osalejad personaalselt suhelda bussifirma ja töötukassa esindajatega.

Päeva eesmärk on julgustada inimesi tulema õppima bussijuhiks ja juhtida tähelepanu bussijuhtide paranenud töötingimustele Tartumaal. AS GoBus pakub stabiilset  ja pikaajalist tööd täis- või osalise tööajaga, nii kaug-, maakonna- kui linnaliinide bussijuhtidele ning soovi korral on võimalik teenindada tellimusvedusid Eestis ja välismaal. Samuti tutvustatakse töötukassa ja tööandja poolseid võimalusi D-kategooria juhiloa omandamiseks ning bussijuhi ametikoolituse läbimiseks.

„Oleme pingutanud selle nimel, et inimestel  oleks hea GoBus-is töötada" sõnas üritusel esinev GoBus teenindusdirektor Ervin Nõmme ja lisas „näiteks Tartu linnaliinidel kasutame uusi Scania Citywide busse ja seal sõitvate bussijuhtide minimaalne kuutasu on 1200 eurot, kuid meie prognooside kohaselt kujuneb Tartu linnaliinide bussijuhtide tavapäraseks kuutasuks 1500 eurot".

Infopäevale on oodatud kõik bussijuhi elukutsest huvitatud inimesed, kes otsivad tööd või kaaluvad bussijuhiks hakkamist. „Anna endale uus võimalus ja õpi bussijuhiks" julgustab omalt poolt töötukassa Tartumaa osakonna tööandjate konsultant Mihkel Värton.

 

Registreerumine ja ürituse info:

Mihkel Värton

Eesti Töötukassa Tartumaa osakond,  tööandjate konsultant

e-post: mihkel.varton@tootukassa.ee

tel: 737 7107

 

Tööle kandideerimise info:

Ervin Nõmme

AS GoBus, teenindusdirektor

e-post: personal@gobus.ee

tel: 504 1046