25.04.22
 

Jüriöö ÖÖ orienteerumine

Jüripäeva õhtupoolikul toimus Kurepalu laululava ümbruses "Sportliku Neliku" teine etapp Jüriöö ööorienteerumine.
 
TULEMUSED:
Jüriöö öö orienteerumine - koos etapi aegadega
Tilludel eraldi paremusjärjestust ei arvestatud. Tähtis oli osavõtt:)
 
NB! Kui lingid ei avane, siis allpool on pdf protokoll.
 
Pildid Kastre sport facebooki lehel:@kastresport
 
 
 
 
Tillude orienteerumine.
 
Olenemata sellest, et päev varem ja veel sama päeva hommikupoole oli ilm lausa super päikeseline, muutus õhtuks kõik vihmaseks ja sombuseks. Eks korraldajana tekitas see kerget muret ürituse õnnestumise üle.
 
 
 
 
 
 
Noored orienteerujad saavad kogenud Madis Oraselt õpetussõnad rajale kaasa.
 
Siiski õhtu edenedes pärast tillude-, noorte- ja perede orienteerumist vihmasadu lakkas ning viikingid ja öö orienteerujad said juba märksa paremates tingimustes toimetada.
 
 
 
 
Mõõgavõitlusseltsi viikingid ja erinevad töötoad.
 
 
 
 
Naiskodukaitsjate head esinemist ei suutnud nurjata isegi vihmasadu, sest kõik ettevalmistatud 20 liitrit pannkoogitainast leidis pannkookidena tee kõhtu.
Suur aitäh teile!
 
 
 
Öö orienteerumise start 
 
Suured tänud kõigile teile kes te aitasite seda päeva sisustada ja osalesite aktiivselt tegevustes. Kõigest pikemalt juba uues Kastre valla lehes!
 
 
 
Orienteerumise EELINFO:
 
Lisainfo üritusele tulijatele: 
 

 

- Parkimine Kastre Vallavalitsuse- ja Priiuse seltsimaja parklas.

- Väike palve üritusele tulijatele! Naiskodukaitse küpsetab kohapeal maitsvaid pannkooke. Õige magusalt maitsevad koogid kindlasti kui aitame vähendada prügi tekkimist ja kasutame üritusel ühekordsete nõude asemel kodust kaasa võetud korduvkasutatavaid.

 
Jüriöö ülestõusu tähistamine Kastre vallas on traditsiooniline sündmus. Sel aastal saame kokku Kurepalus. Sumeda kevadõhtu sisustab laste, noorte ja perede orienteerumine Kurepalu laululava pargis ja selle lähistel. Täiskasvanute ööorienteerumine algab pimeduse saabudes ja kulgeb pikemal distantsil.
 
Sel üritusel on traditsiooniks saanud pannkoogid moosiga, mida pakuvad Naiskodukaitse Lõuna-Tartumaa jaoskonna naised. Koos tähistatakse ka veteranidepäeva, millega tunnustatakse Eesti Kaitseväe ja Kaitseliidu veterane ning nende lähedasi. Tõrviku süütamisega Kurepalu laululaval Jüriöö Märgutuledel näitame, et Vaba Eesti Elab!
 
Lisaks aitavad üritusel ajastu hõngu luua Mõõgavõitlusseltsi viikingid, kes peavad ajalooliste relvade ja turvistega maha mitu tulist lahingut. Peale lahinguid saavad huvilised viikingite varustusega lähemalt tutvuda ja ka selga proovida. Lastele on põnev teemakohane töötuba.
 
Ootame kõiki osalema!
 
 

 

Kontakt:

Riina Vals

Tel. 56690174

E-post. riina.vals@kastre.ee

 

Toimetaja: RIINA VALS