Vallavalitsuses ei toimu vastuvõttu kuni 04. maini 2020.a.

Avaldused saab esitada e-posti teel vald@kastre.ee või jätta vallavalitsuse postkasti. Vallavalitsuse ametnikud teenindavad kodanike edasi telefoni – ja e-posti teel. Kontaktid on leitavad Kastre Vallavalitsuse kodulehel www.kastre.ee
Täiendavat informatsiooni saab Kastre Vallavalitsuse üldtelefonil
+372 7446524.

Loodame mõistvale suhtumisele!
    Nimi   e-post   telefon
Vallavanem   Priit Lomp   priit.lomp@kastre.ee   5698 2166
Abivallavanem   Tõnu Muru   tonu.muru@kastre.ee   513 9142

vastuvõtuajad kokkuleppel

Kantselei   Nimi   e-post   telefon
vallasekretär  

Annika Pajumaa-Murov
Haridusrtase: kõrgharidus
Eriala: õigusteadus

  annika.pajumaa-murov@kastre.ee   744 6526
jurist-menetlusspetsialist
(andmekaitsespetsialist)
  Natalja Sisas
Haridusrtase: kõrgharidus
Eriala: õigusteadus
  natalja.sisas@kastre.ee   733 7603
vallasekretäri abi  


Maire Manglus
Haridustase: kõrgharidus
Eriala: matemaatika

  maire.manglus@kastre.ee   744 6524
asjaajaja-registripidaja (Poka tk)            
asjaajaja-registripidaja(Võnnu tk)  

Tiina Mällo
Haridustase:keskharidus
Eriala: -

  tiina.mallo@kastre.ee   730 1462

vastuvõtuajad E 9-15, N 9-15

Sotsiaalosakond   Nimi   e-post   telefon
osakonnajuhataja  

Karmen Vetemäe
Haridustase: kõrgharidus
Eriala: sotsiaaltöö

 

  karmen.vetemae@kastre.ee   5332 5912
sotsiaaltöö peaspetsialist  

Iiri Sepping
Haridustase: kõrgharidus
Eriala: sotsiaaltöö

  iiri.sepping@kastre.ee   510 8289
sotsiaaltöö spetsialist  (Kurepalu teenuskeskuses)   Liivi Sepp
Haridustase: keskharidus
Eriala: - 

 
  liivi.sepp@kastre.ee   5343 9209
sotsiaaltöö spetsialist  (Võnnu teenuskeskuses)  

Laire Lodison
Haridustase: kõrgharidus
Eriala: sotsiaaltöö

 

  laire.lodison@kastre.ee   5341 4206
lastekaitse spetsialist   Triinu Limbak
Haridustase: kõrgharidus
Eriala: sotsiaaltöö
  triinu.limbak@kastre.ee   5883 9722

vastuvõtuajad E 9-15, N 9-15

Majandusosakond   Nimi   e-post   telefon
osakonnajuhataja   Tõnu Muru
Haridustase: kõrgharidus
Eriala: majandusteadus

 
  tonu.muru@kastre.ee   513 9142
ehitusspetsialist   Heiki Tooming
Haridustase: kõrgharidus
Eriala: hüdrotehnika
  heiki.tooming@kastre.ee   5306 3223
keskkonnaspetsialist    

 

Karen Katri Voll
Haridustase: kõrgharidus
Eriala: loodusteadus

Mirjam Loks (teenistussuhe peatatud)

 

 

karenkatri.voll@kastre.ee

 

 

5341 4205

maaspetsialist  

Kati Kala
Haridustase: kõrgharidus
Eriala: maakorraldus

  kati.kala@kastre.ee   744 6521
majandusspetsialist   Maanus Ringo
Haridustase: kõrgharidus
Eriala: maakorraldus
  maanus.ringo@kastre.ee   508 9713

vastuvõtuajad E 9-15, K 13-17

Finantsosakond   Nimi   e-post   telefon
finantsjuht-osakonnajuhataja  

 

Kai Pruuli
Hardustase: kõrgharidus
Eriala: õigusteadus/ majandusarvestus

Eve Jaanus (teenistussuhe peatatud)

 

 

kai.pruuli@kastre.ee

 

744 6523

vanem-raamatupidaja  

Marlene Tammoja
Hardustase: kõrgharidus
Eriala: majandusarvestus

  marlene.tammoja@kastre.ee    
raamatupidaja  


Aili Reinhold
Hardustase: kesk-eri
Eriala: raamatupidamine

  aili.reinhold@kastre.ee    

vastuvõtuajad E 9-15, N 9-15

Arendusosakond   Nimi   e-post   telefon
arendusspetsialist-osakonnajuhataja  

Mart Keerutaja
Haridustase: keskharidus
Eriala: - 

  mart.keerutaja@kastre.ee  

5855 2944

 

kultuuri- ja teabespetsialist

 


Haridustase:

     

522 9351

 

kultuuri- ja kogukonnatööspetsialist  

Ülle Seire
Haridustase: keskharidus
Eriala: -

  ulle.seire@kastre.ee  

5855 2993

 

noorsootööspetsialist   

 

Marge Tänava
Haridustase: kõrgharidus
Eriala: noorsootöö

 

Karin Küttis (töösuhe peatatud)
 

 

 

 

marge.tanava@kastre.ee

 

 

 

 

 

 

5217274

 

haridusspetsialist  

Katrin Nurm
Haridustase: kõrgharidus 
Eriala: hariduskorraldus

  katrin.nurm@kastre.ee   5304 3073

vastuvõtuajad T 9-15

Kastre Vallavalitsus

Vallamaja

Kurepalu

Kastre vald

62113, Tartu maakond

vald@kastre.ee

tel 744 6524

Registrikood 77000370

TP 451101

Kastre Vallavalitsus SEB EE531010102034612006

e-arvete operaator Amphora