Ametikoht Nimi Telefon E-post
Vallavanem Priit Lomp
 
5698 2166 priit.lomp@kastre.ee
Abivallavanem Tõnu Muru
 
513 9142 tonu.muru@kastre.ee

 

Kantselei 
vastuvõtuajad
E 9-15, N 9-15 

Ametikoht

Nimi Telefon E-post

Vallasekretär

Annika Pajumaa-Murov
Haridustase: kõrgharidus
Eriala: õigusteadus

 

744 6526 annika.pajumaa-murov@kastre.ee
Jurist-menetlusspetsialist

 

Natalja Sisas
Haridustase: kõrgharidus
Eriala: õigusteadus

 
733 7603 natalja.sisas@kastre.ee

Vallasekretäri abi             

 

Maire Manglus
Haridustase: kõrgharidus
Eriala: matemaatika

 

744 6524 maire.manglus@kastre.ee
Asjaajaja-registripidaja
Võnnu teenuskeskuses

Tiina Mällo
Haridustase: keskharidus
 

730 1462 tiina.mallo@kastre.ee

 

Sotsiaalosakond
vastuvõtuajad
E 9-15, N 9-15

Ametikoht

Nimi Telefon E-post

Osakonnajuhataja

 

Karmen Vetemäe
Haridustase: kõrgharidus
Eriala: sotsiaaltöö
puhkusel 08.-19.08.2022

5332 5912 karmen.vetemae@kastre.ee

Sotsiaaltöö peaspetsialist           

 

Iiri Sepping
Haridustase: kõrgharidus
Eriala: sotsiaaltöö

 

510 8289 iiri.sepping@kastre.ee

Sotsiaaltööspetsialist
Kurepalu teenuskeskuses

 

Liivi Sepp

Haridustase: keskharidus
puhkusel 08.-19.08.2022
 

5343 9209 liivi.sepp@kastre.ee

Sotsiaaltööspetsialist

Võnnu Teenuskeskuses

Laire Lodison

Haridustase: kõrgharidus
Eriala: sotsiaaltöö

 

5341 4206 laire.lodison@kastre.ee
Lastekaitsespetsialist     

Katrin Tammine

Haridustase: kõrgharidus
Eriala: sotsiaalpedagoogika

 

5883 9722 katrin.tammine@kastre.ee
Lastekaitsespetsialist

Berta Viikberg
Haridustase: kõrgharidus
Eriala: sotsiaaltöö ja sotsiaalpoliitika

5331 0063 berta.viikberg@kastre.ee

 

Majandusosakond
vastuvõtuajad
E 9-15, K 13-17

Ametikoht

Nimi Telefon E-post

Osakonnajuhataja

Tõnu Muru

Haridustase: kõrgharidus 
Eriala: majandus

 

513 9142 tonu.muru@kastre.ee

 

Ehitusspetsialist

Eneken Padar
Haridustase: kõrgharidus
Eriala: hoonete ehitus ja arhitektuur
 

7 446 525 /5306 3223 eneken.padar@kastre.ee
Keskkonnaspetsialist      

Karen Katri Voll
Haridustase: kõrgharidus
Eriala: loodusteadus
 

5341 4205

karenkatri.voll@kastre.ee
Maaspetsialist   

Kati Kala
Haridustase: kõrgharidus
Eriala: maakorraldus

744 6521 kati.kala@kastre.ee
Majandusspetsialist       

Maanus Ringo
Haridustase: kõrgharidus
Eriala: maakorraldus
puhkusel 04.07-12.08.2022

508 9713 maanus.ringo@kastre.ee
Arendusspetsialist          

Mart Keerutaja
 

5855 2944 mart.keerutaja@kastre.ee
Maa- ja ehitusspetsialist Kerly Kodasma
Haridustase: kõrgharidus
Eriala:
5306 1380 kerly.kodasma@kastre.ee

 

Finantsosakond
vastuvõtuajad
E 9-15, N 9-15

Ametikoht

Nimi Telefon E-post

Finantsjuht-osakonnajuhataja

Kai Pruuli

Hardustase: kõrgharidus
Eriala: õigusteadus/ majandusarvestus
 

744 6523

kai.pruuli@kastre.ee
Vanem-raamatupidaja

Aili Reinhold
Haridustase: kesk-eri
Eriala: raamatupidamine
 

744 6523 aili.reinhold@kastre.ee               

Raamatupidaja  

Triinu Uibo
Haridustase: kõrgharidus
Eriala: majandusarvestus ja finantsjuhtimine
 

744 6523 triinu.uibo@kastre.ee

 

Haridus- ja kultuuriosakond
Priiuse Seltsimaja (II korrus), Kurepalu
vastuvõtuajad

T 9-15, N 9-15
Ametikoht

Nimi Telefon E-post

Haridus- ja kultuuriosakonna juhataja (üldharidus, üldküsimused)

Mai Aasjõe
Haridustase: kõrgharidus
Eriala: romanistika
 

5304 3073

mai.aasjoe@kastre.ee

Haridusspetsialist 
(alus- ja huviharidus, noorsootöö)

Kaisa Vahtla
Haridustase: kõrgharidus
Eriala: noorsootöö

 

5911 2257

kaisa.vahtla@kastre.ee

Kultuurispetsialist

Madli Teller 
Haridustase: kõrgharidus
Eriala: kultuuriantropoloogia
 

508 9374

madli.teller@kastre.ee

Kultuuri- ja kogukonnatööspetsialist
Võnnu piirkond

Rauno Karro
Haridustase: keskeriharidus
Eriala: rekreatsioonikorraldus
 

5855 2993 rauno.karro@kastre.ee

Kultuuri ja kogukonnatööspetsialist
Kurepalu piirkond

Toomas Leppik
Haridustase: kõrgharidus
Eriala: geenitehnoloogia

 

5305 6770

toomas.leppik@kastre.ee         

Teabespetsialist  

Krista Pint
Haridustase: kesk

 

522 9351  krista.pint@kastre.ee

 

Kastre Vallavalitsus
Vallamaja
Kurepalu
Kastre vald
62113, Tartu maakond
E-post:vald@kastre.ee 
Tel 744 6524

Registrikood 77000370

TP 451101
Kastre Vallavalitsus SEB EE531010102034612006

e-arvete operaator Amphora

Avatud

E,T,N 8-16
K 8-18
R 8-14

Haridus- ja kultuuriosakond

Priiuse seltsimaja
Kurepalu
Kastre vald
62113, Tartu maakond

Avatud

E,T,N 8-16
K 8-18
R 8-14


Võnnu teenuskeskus
Tartu tn 24
Võnnu
Kastre vald
Tartu maakond

Avatud

E,T,N 8-16
K 8-18
R 8-14