UUS LAULUVÕISTLUS "TARTUMAA LAULULAPS" ALUSTAB PIIRKONDLIKE EELVOORUDEGA

 

Lauluvõistluse Tartumaa Laululaps 2018 Kastre valla piirkondlik eelvoor toimub 21. aprillil kell 11 Kurepalus Priiuse seltsimajas.

Tartumaa laululaps 2018 Kastre eelvooru lauljate nimekiri

 

8-10 aastased

Kirke Ojasaar

Laura-Liisa Sippol

 

11-13 aastased

Aide Kiivits

Keissi Päevalill

Lisandra Radionov

Marian Pärn

Milli-Reen Sild

Signete Marleen Uibo

 

14-16 aastased

Jaana Otsa

 

Züriis on Peep Puis, Villu Lepikov, Sirje Toompere.

Tartumaa Omavalitsuse Liidu eestvedamisel korraldatakse sel aastal esmakordselt ülemaakonnalist laste ja noorte laulukonkurssi Tartumaa Laululaps, mille võitjad esindavad sel aastal Tartumaad üleriigilisel Laulukarusselli lauluvõistlusel. Plaanis on luua uus traditsiooniline laulusündmus, mis toimub ka Laulukarusselli välistel aastatel.

Konkurss koosneb piirkondlikest eelvoorudest ning suurest lõppvõistlusest, mis sel aastal toimub 19. mail Ülenurme Muusikakoolis. Eelvoorudes valitakse igast vanusegrupist kaks parimat, kes pääsevad edasi maakondlikule lõppvõistlusele. Lisaks kolmele Laulukarussellis esindatud vanusegrupile on maakondlikul konkursil ka neljas vanusegrupp 14-16-aastastele noortele.

Piirkondlikud eelvoorud toimuvad ka teistes Tartumaa valdades, kuid igal lauljal on õigus osaleda vaid ühe piirkonna eelvoorus ning esindada vaid üht kooli, laulustuudiot või muud õppeasutust.

Kastre valla piirkondlikku eelvooru korraldab sel aastal Kastre valla kultuurispetsialist Rasmus Toompere. Konkursile registreerimine toimub 22.03-12.04 kell 18.00 ning registreerimisvorm on leitav siit, täpsemate konkursitingimustega reglement on leitav siit. Lisainfot konkursi kohta  leiab ka Kastre valla koduleheküljelt http://www.kastre.ee ning Facebookist.