« Tagasi

Tartumaa laululaps 2019 Kastre ja Kambja valla eelvoor

Lauluvõistluse Tartumaa Laululaps 2019 Kastre ja Kambja valla ühine eelvoor toimub 7. aprillil kell 11 Kurepalus Priiuse seltsimajas.

Tartumaa Omavalitsuse Liidu eestvedamisel korraldatakse sel aastal teistkordselt ülemaakonnalist laste ja noorte laulukonkurssi Tartumaa Laululaps. Kui eelmise aasta võitjad said pileti üleriigilisele „Laulukarussellile", siis nüüd, „Laulukarusselli" vaheaastal, lõppeb võistlus Maakondliku lõppvõistlusega.

Konkurss koosneb piirkondlikest eelvoorudest ning suurest lõppvõistlusest. Eelvoorudes valitakse igast vanusegrupist kaks parimat, kes pääsevad edasi maakondlikule lõppvõistlusele. Seejuures eraldi arvestuses on Kambja ja Kastre valla lauljad.

Piirkondlikud eelvoorud toimuvad ka teistes Tartumaa valdades, kuid igal lauljal on õigus osaleda vaid ühe piirkonna eelvoorus ning esindada vaid üht kooli, laulustuudiot või muud õppeasutust. Eelvoorus saab esindada vaid üht valda.

Kastre ja Kambja valla piirkondlikke eelvoorusid korraldavad Kastre valla kultuuri- ja teabespetsialist Rasmus Toompere ning Kambja valla kultuurijuht Andri Viinalass. Konkursile registreerimine toimub 01.03 - 31.03 ning on registreerimisvorm on leitav siit, täpsemate konkursitingimustega reglement on leitav siit.  Lisainfot konkursi kohta leiab ka Kastre ja Kambja valla koduleheküljelt ning Facebookist.