« Tagasi

Melliste noortekeskus sai uued jalgrattad, kiivrid, sülearvutid ja köögitehnika

Selleks aastaks küll jalgrattaga sõitmise ilmad otsas aga koos kevadega saabuvad need taas ning siis on hea kohe rattad käiku lasta. Enam ei pea keegi noortest jalgrattamatkadest ilma jääma põhjusel, et ei ole ratast, millega matkale tulla. Koos ratastega soetati ka kiivrid, et ikka matkad mööduks turvaliselt.

Nüüd saame koos noortega ette võtta pikemaid retki , eks ole meie koduvaldki tunduvalt suurem.

Jalgrattad soetati kahasse Melliste kooliga, et neid vastavalt vajadusele jagada. Toimuvad koolil ju iga-aastased jalgratta matkad kevadeti.

Lisaks soetati  noortele  uued sülearvutid. Ikka selleks , et paremini osata digimaailmas toime tulla.

Uuenduskuuri läbis ka bänditehnika hoidmise ruum. Seina paigaldati riiulid, et kõik oleks käepäraselt paigas ning igal juhtmel ja vidinal oma koht riiulis.

Köögitehnika täienes uue kohviautomaadi ja nõudepesumasina, pottide ja pannidega. Nüüd on kokandusringi mugavaks läbiviimiseks kõik vajalik olemas.

Noortekeskuses ootab endiseid ja uusi noori vaba aega veetma ja huvitegevustest osa saama. Samuti on ruumid kasutada kõikidele soovijatele.

Projekti teostati  LEADER noorte aktiviseerimise meetme toetuse abil . Projekti omaosaluse toetusega toetas Kastre vald.

Olete oodatud noortekeskuse võimalustega tutvuma ja noorsootöö tegemistest osa saama.

 

Ülle Seire

projektijuht