Koolitus mittetulundustegevusega alustajatele

Üle mitme aasta on Tartus tulemas MTÜ tegevusega alustajatele suunatud koolitus
„MTÜ baaskoolitus" ja koolitajaks Kaidi Holm.

Osalejad on varasematel kordadel hinnanud väga kõrgelt koolituse praktilisust ja ka lektorit, kes on üks väheseid MTÜ juriidika valdkonna spetsialiste Eestis.

Koolitusel saavad läbi räägitud järgmised teemad: MTÜ olemus ja õiguslik staatus; MTÜ strateegiline kavandamine; juhatuse liikmete õigused, kohustused ja vastutus; ühingu liikmed ja üldkoosolek; MTÜ tegevustega kaasnevad õigussuhted.

Koolitusele on oodatud kuni 24 kuud tegutsenud MTÜde juhatuse liikmed ja samuti juba ka vanemate organisatsioonide juhid, kui nende juhatuse liikme ametiaeg on vähem kui 2 aastat.
Koolitus toimub 1. veebruaril kell 10.00 – 17.15 Teaduskeskuse AHHAA seminariruumis.

Koolituse osalustasu on 10 EUR. Koolitusele registreerunutele väljastatakse osalustasu arve ning selle õigeaegne laekumine tagab pääsu koolitusele.

Oma koolitusel osalemise soovist saab teada anda kuni 17. jaanuarini. https://arinouandla.us17.list-manage.com/track/click?u=58b779bcabdc4a41b... 

NB! Kevadpoolaastal on Kodanikuühiskonna Sihtkapitali toel toimumas kokku 4 koolitust. https://arinouandla.us17.list-manage.com/track/click?u=58b779bcabdc4a41b...
Lisainfo:
Kadri Pau
SA Tartu Ärinõuandla
MTÜ konsultant
tel. 7428 491
e-post: kadri.pau@arinouandla.ee <mailto:kadri.pau@arinouandla.ee>