18.01.19
Toimetaja: MART KEERUTAJA
18.01.19

Suusatrall

Juhend

 

Kõigi suusasõprade rõõmuks on Kastre valla Sportliku Neliku avaetapp „Suusatrall", mis toimub Vooremäe suusaradadel 27.jaanuaril algusega kell 12.00.  Toimub 1 km, 3 km ja 6 km ajavõtuga võistlusdistants, kus kõik soovijad saavad läbida valmisseatud raja elektroonilise ajavõtuga.

 

Osalemine

Suusatrallile oodatakse osalema lapsi ja täiskasvanuid. Osalemine on tasuta.

Suusatada võib nii klassikalises kui vabatehnikas. Distantsid 1 km, 3 km ja 6 km on ajavõtuga. Lastele, kes ei jõua 1 km distantsi suusatada, on üles pandud u300m vigursuusarada. Võimalik osaleda ka ilma ajavõtuta ehk avatud rajal.

 

Osale individuaalselt

Iga etapil osaleja saab kirja ühe aktiivsuspunkti. Hooaja lõpus loositakse kõige aktiivsemate osalejate vahel välja auhindu.

Osale tiimina

Meeskond koosneb 4 pereliikmest/sõbrast/töökaaslasest vms ning iga liige kogub osaledes oma tiimile punkte (seda nii rahva- kui võistlusrajal osaledes). Sarja lõpus on meeskondadele eriauhinnad.

 

Registreerimine

Osalejate registreerimine toimub kohapeal 1 tund enne ürituse algust. Igal etapil antakse individuaal osalejale üks aktiivsuspunkti ja tiimide arvestusse registreerunud osalejatele 1-10 aktiivsuspunkti olenevalt sellest kui mitu tiimi liiget etapil stardis on. Iga osaleja saab stardinumbri.

 

Autasustamine

Autasustatakse parimaid vanuseklasside järgi.

Vanuseklassid on: T ja P kuni 10 - 1km;

T ja P kuni 14 - 3km

T ja P kuni 18 - 3km

Naised ja naised 45+  - 3km

Mehed ja mehed 45+  - 6km

 

Osalejaid ootab finišis üllatus!

 

Muu info

Kõik osalejad saavad teed ja pirukat.

Üritus lõpeb 15.00

Korraldajad

Kastre vald, Sillaotsa Spordihoone, MTÜ Võnnu Spordiklubi ja Melliste Spordihoone

Kontakt: riina.vals@kastre.ee (tel. 56690174).