Nimi   e-post   telefon
Vallavanem   Priit Lomp   priit.lomp@kastre.ee   5698 2166
Abivallavanem   Tõnu Muru   tonu.muru@kastre.ee   513 9142

vastuvõtuajad kokkuleppel

Kantselei   Nimi   e-post   telefon
vallasekretär   Annika Pajumaa-Murov   annika.pajumaa-murov@kastre.ee   744 6526
jurist-menetlusspetsialist
(andmekaitsespetsialist)
  Natalja Sisas   natalja.sisas@kastre.ee   733 7603
vallasekretäri abi   Maire Manglus   maire.manglus@kastre.ee   744 6524
asjaajaja-registripidaja (Poka tk)            
asjaajaja-registripidaja(Võnnu tk)   Tiina Mällo   tiina.mallo@kastre.ee   730 1462

vastuvõtuajad E 9-15, N 9-15

Sotsiaalosakond   Nimi   e-post   telefon
osakonnajuhataja   Karmen Vetemäe   karmen.vetemae@kastre.ee   5332 5912
sotsiaaltöö peaspetsialist   Iiri Sepping   iiri.sepping@kastre.ee   510 8289
sotsiaaltöö spetsialist  (Kurepalu teenuskeskuses)   Liivi Sepp   liivi.sepp@kastre.ee   5343 9209
sotsiaaltöö spetsialist  (Võnnu teenuskeskuses)   Laire Lodison   laire.lodison@kastre.ee   5341 4206
lastekaitse spetsialist   Triinu Limbak   triinu.limbak@kastre.ee   5883 9722

vastuvõtuajad E 9-15, N 9-15

Majandusosakond   Nimi   e-post   telefon
osakonnajuhataja   Tõnu Muru   tonu.muru@kastre.ee   513 9142
ehitusspetsialist   Heiki Tooming    heiki.tooming@kastre.ee   5306 3223
keskkonnaspetsialist    Mirjam Loks   mirjam.loks@kastre.ee   5341 4205
maaspetsialist   Kati Kala   kati.kala@kastre.ee   744 6521
majandusspetsialist   Maanus Ringo   maanus.ringo@kastre.ee   508 9713

vastuvõtuajad E 9-15, K 13-17

Finantsosakond   Nimi   e-post   telefon
finantsjuht-osakonnajuhataja   Kai Pruuli   kai.pruuli@kastre.ee   744 6523
vanem-raamatupidaja   Marlene Tammoja   marlene.tammoja@kastre.ee    
raamatupidaja   Aili Reinhold   aili.reinhold@kastre.ee    

vastuvõtuajad E 9-15, N 9-15

Arendusosakond   Nimi   e-post   telefon
arendusspetsialist-osakonnajuhataja   Mart Keerutaja   mart.keerutaja@kastre.ee  

5855 2944

 

kultuuri- ja teabespetsialist

  Rasmus Toompere   rasmus.toompere@kastre.ee  

522 9351

 

kultuuri- ja kogukonnatööspetsialist   Ülle Seire   ulle.seire@kastre.ee  

5855 2993

 

huviharidus- ja noorsootööspetsialist 
(0,4 ametikohta - noortekeskused)
  Karin Küttis   karin.kuttis@kastre.ee  

 

huviharidus- ja noorsootööspetsialist
(0,6 ametikohta - huvihariduse taotlused, malevad, laagrid)
  Kaisa Vahtla   kaisa.vahtla@kastre.ee   5304 3073

vastuvõtuajad T 9-15