Nimi   e-post   telefon
Vallavanem   Priit Lomp   priit.lomp@kastre.ee   5698 2166
Abivallavanem   Tõnu Muru   tonu.muru@kastre.ee   513 9142

vastuvõtuajad kokkuleppel

Kantselei   Nimi   e-post   telefon
vallasekretär   Annika Pajumaa-Murov   annika.pajumaa-murov@kastre.ee   744 6526
jurist-menetlusspetsialist
(andmekaitsespetsialist)
  Natalja Sisas   natalja.sisas@kastre.ee   733 7603
vallasekretäri abi   Maire Manglus   maire.manglus@kastre.ee   744 6524
asjaajaja-registripidaja (Poka tk)            
asjaajaja-registripidaja(Võnnu tk)   Tiina Mällo   tiina.mallo@kastre.ee   730 1462

vastuvõtuajad E 9-15, N 9-15

Sotsiaalosakond   Nimi   e-post   telefon
osakonnajuhataja   Karmen Vetemäe   karmen.vetemae@kastre.ee   5332 5912
sotsiaaltöö peaspetsialist   Iiri Sepping   iiri.sepping@kastre.ee   510 8289
sotsiaaltöö spetsialist  (Haaslava)   Liivi Sepp   liivi.sepp@kastre.ee   5343 9209
sotsiaaltöö spetsialist  (Mäksa)            
sotsiaaltöö spetsialist  (Võnnu)   Delia Bergmann   delia.bergmann@kastre.ee   5341 4206
lastekaitse spetsialist   Triinu Limbak   triinu.limbak@kastre.ee   5883 9722

vastuvõtuajad E 9-15, N 9-15

Majandusosakond   Nimi   e-post   telefon
osakonnajuhataja   Tõnu Muru   tonu.muru@kastre.ee   513 9142
ehitusspetsialist   Heiki Tooming   heiki.tooming@kastre.ee   744 6525
keskkonnaspetsialist    Helbe Peiker   helbe.peiker@kastre.ee   5341 4205
maaspetsialist   Maanus Ringo   maanus.ringo@kastre.ee   744 6521

vastuvõtuajad E 9-15, K 13-17

Finantsosakond   Nimi   e-post   telefon
finantsjuht-osakonnajuhataja   Eve Jaanus   eve.jaanus@kastre.ee   744 6523
vanem-raamatupidaja   Marlene Tammoja   marlene.tammoja@kastre.ee    
raamatupidaja   Aili Reinhold   aili.reinhold@kastre.ee    

vastuvõtuajad E 9-15, N 9-15

Arendusosakond   Nimi   e-post   telefon
arendusspetsialist-osakonnajuhataja   Mart Keerutaja   mart.keerutaja@kastre.ee  

5855 2944

 

kultuurispetsialist   Rasmus Toompere   rasmus.toompere@kastre.ee  

522 9351

 

kultuuritöö spetsialist   Ülle Seire   ulle.seire@kastre.ee  

5855 2993

 

kultuuritöö spetsialist   Peep Puis   peep.puis@kastre.ee  

508 2255

 

huviharidus- ja noorsootööspetsialist   Karin Küttis   karin.kuttis@kastre.ee  

5304 3073

vastuvõtuajad T 9-15